O nás

Jsme rodinná firma a rozhodli jsme se jít vlastní cestou. Vytvořili jsme tedy novou fast-foodovou značku HAPPY FOOD a doufáme, že Vám bude dělat radost jako nám. Jedná se o moderní fast-food gastronomii. Naším hlavním cílem je dobrá chuť, kvalitní suroviny a home – made výrobky.

Jsme tým mladých lidí, který se Vám snaží poskytnout kvalitní, čerstvé a chutné jídlo, které vyrábíme přímo před Vámi. Zákazník je pro nás vždy na prvním místě a snažíme se mu vyhovět, jak nejlépe umíme.

Naše pobočka ve Wilsonově ulici v Přerově má jedinečný industriální design, spojený hlavně s přírodním materiálem a to především dřevem, dále s kovovými prvky, nejčastěji nerezem. Tato kombinace tvoří skvělé prostředí a přináší spoustu energie, kterou my všichni potřebujeme.

Jsme rozdělení na slaný a chladnější bar, dále pak na sladký a teplejší bar. Naší další výhodou je široký výběr jídla, který se pro Vás snažíme stále obohacovat o nové a nové produkty (Více informací o našich produktech v sekci: Produkty).

Na slaném baru spolupracujeme nejvíce s Kofolou, která nám dodává téměř všechny nápoje. Dále dominantním partnerem pro sladký bar je náš dodavatel kávy a čajů Jacobs Douwe Egberts a taky dodavatel horkých čokolád a dalších teplých nápojů Cioconat.

Na pobočce máme pro zákazníky FREE WIFI a WC. Pokud máte pejska nebo štěňátko a nechcete ho nechat doma samotného, klidně přijďte i s ním. Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni. K dispozici pro ně máme čerstvou vodu a najde se tu i nějaká hračka, abyste si mohli v klidu a pohodlí vychutnat naše jídlo. Pro děti tady máme nachystané omalovánky, papíry, pastelky, tužky a fixy, aby jim lépe utíkalo čekání na oblíbenou palačinku, bubble waffli, pizzu, hranolky anebo cokoliv jiného z naší nabídky.